Uspávání broučků v MŠ Školní 12.11.2023

Uspávání broučků v MŠ Školní

Ve středu 1.11. se v MŠ Školní uspávali broučci. Sraz rodičů s dětmi, a vlastnoručně vyrobenými lucerničkami, byl naplánován od 16.30 hodin ve školce.  Rodiče s dětmi postupně procházeli naplánovanou trasu směrem k louce pod Václavicemi, kde na ně čekali hmyzí kamarádi, v podání pedagogů MŠ, s úkoly.  Po splnění úkolů se všichni vraceli zpět ke školce, kde děti obdržely odměnu a i s rodiči měly možnost se občerstvit, kuchařkami, připraveným teplým čajem, kávou a upečenými dobrotami  … a čekalo se na všechny kamarády. Po té jsme, lucerničkami osvětlenou cestičkou, došli k velkému javoru na zahradě MŠ, pod kterým se ukrývaly postýlky s broučky. Krátkou uspávankou básničkou se mraveneček, beruška, motýlek, brouček i čmeláček uložili k zimnímu spánku. Celkem se sešlo 80 dětí s rodiči. Všem se tato akce moc líbila a my děkujeme všem, kteří se zúčastnili.

Fotky najdete zde.